W świecie ziół

W niedziele 12 lutego odbyło się spotkanie, którego celem było poszerzenie wiedzy na temat wpływu ziół na zdrowie i samopoczucie. Organizatorem spotkania było Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Tuligłów, a głównym prelegentem była Pani Anna Ciećko. Podczas spotkania można było zapoznać się z prasą i literaturą dotyczącą zastosowania różnego rodzaju ziół oraz zdrowych diet a także wypić wybraną herbatkę ziołową. Dla wszystkich uczestników spotkania przygotowane zostały broszurki tematyczne.

Pani Ania Ciećko poruszyła zagadnienia dotyczące zastosowania niektórych mniej znanych ziół, np. jaskółczego ziela, moringi, omówiła wpływ na zdrowie węgla aktywnego i octu jabłkowego. Przedstawiła również zagadnienia związane z zastosowaniem diety tłuszczowej dr Jana Kwaśniewskiego oraz diety warzywno – owocowej dr Ewy Dąbrowskiej. Pani Ania wspomniała również o ziołach na przeziębienia i naturalnych antybiotykach.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w spotkaniu, cenne rady i wymianę doświadczeń oraz Pani Ani Ciećko za podzielenie się ogromną wiedzą na temat ziółi doświadczeniem w ich zastosowaniu, prezentację literatury oraz cenne wskazówki.